Tento portál přináší největší profesní sdružení ZZP
Asociace zaměstnavatelů zdravotně postižených
Svaz českých a moravských výrobních družstev

K2P s.r.o.

logo firmy K2P s.r.o.

Základy firmy K2P byly položeny v roce 1991 skupinou odborníků, zaměřených na oblast komplexního využití výpočetní techniky, která založila firmu TITAN v.o.s. (dodávky špičkových grafických systémů Apple Macintosh, tvorba grafiky, DTP a Internetu, např.server www.pardubice.cz). Od samého počátku spolupracovala firma TITAN se stejnojmenným občanským sdružením, jehož hlavním úkolem a cílem bylo vzdělávání a zaměstnávání zdravotně postižených osob. V současnosti spolupracuje s Českou abilympijskou asociací - firma K2P se podílí na materiálním a provozním zabezpečení každoročních abilympiád, celorepublikových soutěží pracovních schopností a dovedností osob se zdravotním postižením. Jako chráněná dílna poskytuje IT služby i formou náhradního plnění.


 • ikona spolupráce/kooperace

  Spolupráce

  Montáže, kompletace

  Celá ČR

  montáž, optická kontrola, kompletace, vážení, balení, štítkování, expedice

  Potřebujete smontovat drobnější zařízení, provést optickou kontrolu nebo zkompletovat součástky? Provádíme mnoho druhů montážních prací od vlastního montování až po přípravu na expedici včetně vážení, počítání, balení a štítkování krabic.

 • Služba

  IT služby

  Celá ČR

  webové stránky, programování, tvorba e-shopu

  Nabízíme spisové služby, archivaci, sken, indexování, skartaci, tvorbu webových stránek i jejich správu.

 • Výrobek

  Šicí dílna

  Celá ČR

  šití, šicí dílna, hračky, polštářky, výšivky, nášivky, reklamní šití, dekorace, mantinel do postýlky

  Zájem o jakékoliv zakázkové šití beze zbytku uspokojí naše moderní šicí dílna. Je kvalitně vybavená nejenom šicími stroji, ale také CNC vyšívacím strojem pro přesné a kvalitní reklamní šití.

„Mít rád lidi a milovat lidi to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí.“ Jan Werich