Tento portál přináší největší profesní sdružení ZZP
Asociace zaměstnavatelů zdravotně postižených
Svaz českých a moravských výrobních družstev

Katalog firem

Vše A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

 • Bartoň a Partner s.r.o. - Komplexní služby pro Vaše nemovitosti

  Bartoň a Partner s.r.o.

  Společnost Bartoň a Partner s.r.o. je významným poskytovatelem služeb v oblasti správy a údržby nemovitostí. Poskytuje zejména bezpečnostní služby, úklidové práce a služby v rozsahu od běžného vnitřního úklidu přes speciální úklidové práce po venkovní údržbu.

 • BD - TOVA, s.r.o.

  Nabízíme vatové produkty pro děti - hotové dekorace, medaile i stužky a hobby produkty či skládačky. Naše výrobky jsou vhodné jak pro malé výtvarníky ve školkách a školách, tak pro profesionální aranžéry.

 • BENEVITA, s.r.o.

  Oděvy, zakázková výroba oblečení, šití na zakázku, krejčovství i na zakázku, montáž autoelektroniky, provozujeme chráněné dílny a chráněná pracovní místa pro OZP, kooperační práce. Sortiment včetně dřevěných hraček, šití batohů a látkových lehátek.

 • BENNA - družstvo invalidů, družstvo

  Výroba a prodej 100% bavlněných hadrů na čištění v autoservisech i průmyslu včetně  ŠKODA AUTO a České dráhy či v úklidových firmách, montážní a demontážní zpracování eletromateriálu, v Brně i ruční mytí interiérů a karoserií osobních vozů i nákladních vozidel.

 • logo

  BFB-Falco s.r.o.

  Poskytujeme fyzickou ostrahu objektů a firem, kontrolu nemocných, dohledové centrum (PCO) pro zabezpečovací / tísňové, požární a kamerové systémy, kontrolu nemocných, detektivní služby, úklidové služby, montáže, servis a údržbu bezpečnostních systémů.

 • bika_velkoobchod_logo

  Bika – velkoobchod papírem, spol. s r.o.

  Prodej papírenského, kancelářského, drogistického zboží. Výroba školních a kancelářských potřeb, obálek různých rozměrů, reklamní činnost, polygrafická výroba, malonákladový digitální tisk, knihařské, kopírovací a zakázkové tiskové práce, ruční kompletace papírenského, kosmetického, drogistického zboží a potravinových doplňků.

 • BookOnline s.r.o.

  Nabízíme knihy jako náhradní plnění. Společnost BookOnline s.r.o. poskytuje v rámci náhradního plnění knihy, učebnice, hračky, hry, karty, kalendáře, diáře, audioknihy, CD a papírenské zboží prostřednictvím svého internetového obchodu.

 • logo firmy Brisk

  BRISK, výrobní družstvo, Ježov u Kyjova

  Výroba kartonových obalů,  výroba obalů z PETu, PET lahví o objemu 0,25-2 litry a kanystrů. Reklamní výseky s možností sítotisku a flexotisku. Výroba lahviček  využívaných ve farmacii, pro potravinové doplňky a stravu a v potravinářství obecně.

 • Brněnská Drutěva výrobní družstvo

  Brněnská Drutěva, výrobní družstvo

  Brněnská Drutěva, výrobní družstvo zaměstnává více než 50% zdravotně postižených pracovníků. Nabízíme potahovanou kartonáž, vysekávané obaly z kartonů, svařované obaly z PVC, zakázkovou kovovýrobu, montážní práce elektro, regulátory teploty ke kotlům, laboratorní topná hnízda, topné pásy.

 • BRYVECASTA s.r.o.

  Nabízíme služby v oblasti úklidu, recepce, ochrany majetku, revize i obsluhy kotelen a vodohospodářských zařízení. Vzájemná spolupráce s AZZP zajišťuje výměnu zkušeností a informací, díky kterým pak můžeme nabídnout maximální kvalitu našich služeb.

1
„Přátelství je součást lidského štěstí.“ Jan Werich