Tento portál přináší největší profesní sdružení ZZP
Asociace zaměstnavatelů zdravotně postižených
Svaz českých a moravských výrobních družstev

Katalog firem

Vše A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

 • Logo ČEGAN s.r.o.

  ČEGAN s.r.o.

  Vyrábíme stavební kování Holar, výlisky z plastických hmot, systém štěrkové stabilizace Bera Gravel Fix. Provádníme třídění dílů (sorting), opravy dílů (rework) a montáže dílů pro automobilový a elektrotechnický průmysl. Poskytujeme skladovací a logistické služby a služby komerční spisovny.

 • Centrum služeb a podpory Zlín, o.p.s

  Společnost provozuje chráněné dílny Ergo Zlín, Ergo Uherské Hradiště, Ergo Kroměříž a Ardien Digital. Výrobním programem těchto chráněných dílen je ruční výroba dekorovaných svíček, lité keramiky, mýdel, šití a kooperační práce. Naše chráněná dílna v Otrokovicích se specializuje na digitalizaci dat a tisk.

 • CÍL, výrobní družstvo

  Dámskou a pánskou konfekci vyrábíme od roku 1953. Jsme stabilní partner, který nabízí české výrobky, spolehlivé dodávky a kvalitní produkci, vlastní vývoj, odborný servis, důvěryhodnost, pohodlí a zákaznický servis, přívětivé jednání i individuální přístup.

 • CMS Consulting s.r.o.

  V naší chráněné dílně Vám nabízíme kompletaci, balení, třídění, kontrolu kvality výrobků a zboží. Dále v rámci náhradního plnění nabízíme dodávky spotřebního materiálu, kancelářské potřeby, výpočetní a kancelářskou techniku.

 • logo firmy čoko klasik

  ČOKO KLASIK družstvo

  Vyrábíme a prodáváme cukrovinky - především sójové a kokosové tyčinky různých typů a náplní. Sojové cukrovinky splňují kritéria pro bezlepkové diety. Vyrábíme a dodáváme také dezerty, bonboniéry a sezónní výrobky i výrobky privátních značek podle přání  našich zákazníků.

 • logo firmy

  CPR HK s.r.o.

  CPR HK s.r.o. - Centrum pracovní rehabilitace -  poskytuje služby v oblasti lakování kovových a plastových dílů tekutými barvami, zabývá se i výrobou chráničů sluchu, úklidem  v  různých organizacích, údržbou a skladovým hospodářstvím.

 • ČSAD Praha holding a.s.

  Poskytujeme non-stop informace o dopravním spojení. O autobusové, vlakové doravě, PID, mezinárodní i letecká dopravě, MHD největších měst. Vyhledáme pro Vás optimální přímé i kombinované dopravní spojení, poskytneme kompletní informace o jízdních řádech.

 • CZF Chomutov s.r.o.

  Provozujeme velkoobchod a maloobchod s ochrannými pracovními pomůckami a drogerií, v naší šicí dílně také vyrábíme pracovní oděvy.

1
„Kdo má tak málo fantazie, že své lži musí opírat o důkazy, měl by raději rovnou mluvit pravdu.“ Oscar Wilde