Tento portál přináší největší profesní sdružení ZZP
Asociace zaměstnavatelů zdravotně postižených
Svaz českých a moravských výrobních družstev

Katalog firem

Vše A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

 • Eldis s.r.o.

  Vývoj, výroba a servis elektronických zařízení, zejména výpočetní techniky (velkoobchod i dodávky koncovým uživatelům). Jsme také výrobci PC sestav a poskytujeme i komplexní outsourcing pro prodejce IT včetně záručního a pozáručního servisu. Druhou oblastí našich aktivit je poskytování účetnictví pro malé a střední podnikatele.

 • ERA-PACK s.r.o.

  Díky prvotřídním službám pro své zákazníky, vysoké kvalitě dodávaných výrobků a dobré cenové politice jsme nyní vedoucím dodavatelem obalových materiálů a balících strojů na tuzemský trh.

 • ERGOTEP, družstvo invalidů

  Nabízíme zpracování katalogů, marketing, direct mailing, klientské a SMS soutěže, reklamní činnost, logistika, pronájem prostor a vedení i vývoj e-komerce.

   

 • EUROMETA s .r. o.

  Společnost se zaměřuje především na kooperační práce. Jedná se především o různé druhy montážních, kompletačních a balících prací.

 • EXODUS, sdružení občanů

  Provozujeme chráněné dílny, nabízíme sociální služby, zajišťujeme dopravu klientů, půjčujeme kompenzační pomůcky a pronajímáme prostory. Dále poskytujeme služby v denním stacionáři s ergoterapií, nabízíme i odlehčovací služby a sociálně-rehabilitační pobyty.

1
„Žádný člověk není tak bohatý, aby mohl koupit svoji minulost.“ Oscar Wilde