Tento portál přináší největší profesní sdružení ZZP
Asociace zaměstnavatelů zdravotně postižených
Svaz českých a moravských výrobních družstev

Katalog firem

Vše A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

 • RadEX Primar s.r.o.

  RadEX Primar s.r.o. je Státním úřadem pro jadernou bezpečnost pověřenou specializovanou zkušební laboratoří, která hodnotí diagnostické zdravotnické rentgenové přístroje i rentgenová pracoviště jako celky, působí na celém území ČR a pracuje v souladu s mezinárodními standardy na principu nezávislé externí kontroly.

 • RANOB s.r.o.

  Chráníme Vás i Váš majetek. Naši kvalifikovaní pracovníci poskytují spolehlivou ostrahu objektů. Zajištění ochrany majetku a osob prostřednictvím pultu centrální ochrany. Věnujeme se informačnímu servisu, detektivním službám, pořadatelství. Nabízíme i úklidové služby.

 • RAUDO - výrobní družstvo invalidů

  RAUDO - výrobní družstvo invalidů

  Na vlastní protektorovací lince vyrábíme protektory nákladních pneumatik, provádíme zakázkovou výrobu vysokotlakých a nízkotlakých hadic, nabízíme široký sortiment náhradních dílů automobilů, autobaterií, provozních kapalin, ochranných pracovních pomůcek, výrobků pro lesní hospodářství nebo zahradní nářadí a drogistické výrobky. 

 • Logo Renometel

  RENOMEtel s.r.o.

  V režimu náhradního plnění nabízíme následující služby: VoIP, Internet, volání mobilními telefony. Celé řešení vypracujeme pečlivě a zcela individuálně přímo na míru pro každého zákazníka.

1
„Kdy se nudíme lépe než v kruhu rodiny?“ Oscar Wilde