Tento portál přináší největší profesní sdružení ZZP
Asociace zaměstnavatelů zdravotně postižených
Svaz českých a moravských výrobních družstev

Katalog firem

Vše A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

 • SALUBRA servis s.r.o.

  SALUBRA servis s.r.o. poskytuje svým klientům pracovnělékařské služby nelékařského charakteru. Jedná se o provozování call centra-info linky, organizaci termínů prohlídek, vedení rezervačního systému, vedení lhůtníku a další služby. Je dceřinou společností firmy SALUBRA.

 • SAM Security, spol. s r.o.

  Jsme soukromá bezpečnostní služba, poskytující komplexní služby ochrany osob a majetku v severních Čechách. Stěžejním programem společnosti je ochrana objektů prostřednictvím pultu centrální ochrany a další činnosti.

 • SAN elektroodpady s.r.o.

  Bezplatná ekologická likvidace vysloužilé výpočetní techniky a vyřazených elektrických a elektronických zařízení - v rámci náhradního plnění nabízíme také volnou kapacitu ruční práce v naší chráněné dílně.

 • SAPRIL s.r.o.

  SAPRIL s.r.o. navazuje dlouhodobé vztahy se zákazníkem, kterému je schopna nabídnout prvotřídně kvalitní a cenově konkurenční výrobek s tím nejlepším zákaznickým servisem. Disponujeme vlastním konstrukčním týmem, navrhneme obal dle přání zákazníka, nabízíme i možnost zpracování 3D dat výrobků, výrobu prototypů a vzorků.

 • Scenario s.r.o.

 • SENZA družstvo, chráněná dílna

  Jednotlivcům a soukromým osobám  nabízíme i domácí stravování ve formě obědů. Denně možnost výběru ze tří druhů jídel, možnost stravování v jídelně družstva i možnost dovozu obědů do místa bydliště. Praní veškerých druhů prádla, ruční žehlení, mandlování. Naše jídelna nabízí i žlučníkovou a diabetickou dietu.

 • SLUŽBA družstvo invalidů

  Působíme v oblasti nožířství, čistírně peří, hlídací službě, reportážní, průmyslové a technické fotografii, opatrovnické službě, holičství, kadeřnictví, šití a opravách oděvů a prádla, žehlení a mandlování, půjčování krojů, ladění pian, klíčové službě a také lisovně plastů, stolařství a výrobě vánočních ozdob.

 • Služba, výrobní družstvo

  Nabízíme bezpečnostní a úklidové služby, produkci v našich chráněných dílnách, montáž okenních fólií, rehabilitační centrum či celoroční ubytování v našem menším středisku Kvilda (pokoje se sociálním zařízením, sprchou, televizí a s vybavenou kuchyňkou, dvou až čtyřlůžkové pokoje, bezbariérový pokoj pro vozíčkáře).

 • SMERO, spol. s r.o.

  Dodáváme kancelářské potřeby, školní a výtvarné potřeby, občerstvení, drogerii, obalové materiály, reklamní předměty, tonery, kancelářský nábytek a židle.

 • SMT-Pro, s.r.o.

  Nabízíme ESD nylonové pracovní rukavice s pogumováním, SMT spojovací pásky, maskovací pásky polyamidové i kaptonové, polyesterové pásky, dekontaminační lepivé rohože, tvarové výseky ze samolepících fólií, čistící role z netkané textilie pro sítotisk. 

   

1 2
„Nikdy se nesměji nejlépe. Bojím se, že by to mohlo být naposledy.“ Jan Werich