Tento portál přináší největší profesní sdružení ZZP
Asociace zaměstnavatelů zdravotně postižených
Svaz českých a moravských výrobních družstev

Katalog firem

Vše A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

 • T-WOOD s.r.o.

  Nabízíme výrobky z dřevěných materiálů: řezivo, přířezy i polotovary na výrobu parket, hraček a obdobných truhlářských výrobků i prezentačních předmětů.  Máme dlouholetou zkušenost sa zakázkovou výrobu - nabízíme i zámecké parkety, rošády či parkety meandr.

 • TABUC-PACK tiskárna a kartonáž

  TABUC-PACK s.r.o.

  Chráněná dílna TABUC-PACK s.r.o.vyrábí klasické klopové krabice, tvarové výsekové krabice, přířezy a proklady, obaly pro archivaci písemností, krabice z kompaktních i mikrovlnných lepenek, spisové desky s tkanicí. Veškeré obaly jsme schopni potisknout na sítotiskovém poloautomatu a flexotiskovém stroji.

 • Tovla s.r.o.

 • logo firmy Transkript

  Transkript Online s.r.o.

  Potřebujete přepsat audiozáznam Vaší schůzky nebo zasedání? Účastnili jste se zajímavé přednášky, konference nebo workshopu a rádi byste měli i textový záznam pro další zpracování či jen pozdější připomenutí? Nebo potřebujte rychle a kvalitně vytvořit bezchybný přepis audiozáznamu? Pak neváhejte a využijte našich služeb.

 • logotyp TRS-IT

  TRS-IT

  Renomovaná firma v oboru renovací kazet do tiskáren nabízí i komplexní řešení potřeb v oblasti kanceláře: od vybavení nábytkem i kancelářskou technikou až po údržbu kanceláří. Nakonfigurujeme počítače, navrhneme tiskové řešení a zajistíme kompletní servis IT i ekologickou likvidaci odpadu. Minimalizujeme vaše investice do spotřebního materiálu.

1
„Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ Jan Werich