Tento portál přináší největší profesní sdružení ZZP
Asociace zaměstnavatelů zdravotně postižených
Svaz českých a moravských výrobních družstev

Katalog firem

Vše A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

 • Logo

  "ŠANCE", družstvo handicapovaných

  Výdej, prodej, výroba a opravy zdravotních pomůcek. Pro občany i firmy dodáváme pomůcky, které v domácnostech i veřejných budovách pomáhají odstranit architektonické bariéry. Velkoobchod s kancelářskými potřebami, papírem, čistícími prostředky a ochrannými pomůckami aj.

 • 1. SDZP družstvo

  V rámci našich služeb dodáváme různé druhy zboží (kancelářské potřeby, úklidové prostředky, oblečení a ochranné pracovní pomůcky). Mimoto nabízíme služby callcentra, outsourcing a služby helpdesku.

 • A-ASKA grafik s.r.o. - polygrafická výroba

  A-ASKA grafik s.r.o.

  Nabízíme služby naší firmy, jejíž činnost je zaměřena na polygrafickou výrobu a především na výrobu obalů. Na českém trhu působíme již od r. 1997. Máme status pracoviště s chráněnými pracovními místy a zaměstnáváme více jak 80% osob se zdravotním znevýhodněním.

 • AB Facility Services s.r.o.

  Společnost AB Facility Services s. r. o. nabízí svým klientům technickou správu budov, úklid vnitřních i venkovních prostor, dispečink, ostrahu majetku a osob, montáže a revize elektrických zařízení a údržbu zeleně. Dále také poskytuje poradenství v oblasti úspor a energií.

 • ALFA PRINT - POLYFLEX, s.r.o.

  Vyrábíme razítka všech typů s gumovými štočky gravírovanými laserem, dveřní štítky, orientační systémy budov. Zajistíme vám  i popis všech typů štítků laserem, potisk a gravírování reklamních předmětů, vyšívání a potisk reklamního textilu a mnohé další grafické práce.

 • ALGORIT CZECH, s.r.o.

  Společnost ALGORIT CZECH, s.r.o. je zaměřená na trh s výpočetní technikou a spotřebním materiálem do tiskáren. Poskytujeme IT systémy, hardware, software a tisková řešení na míru zákazníkovi.

 • ARTEP výrobní družstvo

  Družstvo se specializuje na ochranné pracovní oblečení ve strojírenství, stavebnictví, zdravotnictví, potravinářství i službách. V malých sériích většinou skladem, chybějící velikosti dostupné do tří týdnů, výroba oblečení na zakázku. Zakázky malého objemu zasíláme na dobírku.  

 • ASPO CZ s.r.o.

  Firma s 10-ti letou zkušenosti v oboru automotive i praxe v oblastech požadovaných zákazníkem. Zkušení auditoři odvádějí co nejlepší služby. Nabízíme plasty, odlitky, výlisky, gumu, sklo, PCB, opracování ploch a montáže. Garantujeme pojištění za škodu do 15 milionů.

 • ATALIAN Servis CZ s.r.o.

  Jsme dceřinnou společností francouzské firmy Atalian. Provádíme běžné pravidelné i jednorázové úklidy i úklidové služby se zvýšeným hygienickým standardem ve všech odvětvích. 

 • AVES Servisní a.s.

  AVES Servisní a.s. patří mezi úspěšné firmy v oblasti facility a property managementu. Nabízíme klientům naše služby (ostrahu, úklid, elektronickou ochranu) za co nejnižší ceny na trhu včetně náhradního plnění.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
„Čas si vymysleli lidé, aby věděli, od kdy do kdy a co za to.“ Jan Werich