Tento portál přináší největší profesní sdružení ZZP
Asociace zaměstnavatelů zdravotně postižených
Svaz českých a moravských výrobních družstev

Katalog firem

Vše A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

 • Logo

  "ŠANCE", družstvo handicapovaných

  Výdej, prodej, výroba a opravy zdravotních pomůcek. Pro občany i firmy dodáváme pomůcky, které v domácnostech i veřejných budovách pomáhají odstranit architektonické bariéry. Velkoobchod s kancelářskými potřebami, papírem, čistícími prostředky a ochrannými pomůckami aj.

 • A-ASKA grafik s.r.o. - polygrafická výroba

  A-ASKA grafik s.r.o.

  Nabízíme služby naší firmy, jejíž činnost je zaměřena na polygrafickou výrobu a především na výrobu obalů. Na českém trhu působíme již od r. 1997. Máme status pracoviště s chráněnými pracovními místy a zaměstnáváme více jak 80% osob se zdravotním znevýhodněním.

 • BD - TOVA, s.r.o.

  Nabízíme vatové produkty pro děti - hotové dekorace, medaile i stužky a hobby produkty či skládačky. Naše výrobky jsou vhodné jak pro malé výtvarníky ve školkách a školách, tak pro profesionální aranžéry.

 • bika_velkoobchod_logo

  Bika – velkoobchod papírem, spol. s r.o.

  Prodej papírenského, kancelářského, drogistického zboží. Výroba školních a kancelářských potřeb, obálek různých rozměrů, reklamní činnost, polygrafická výroba, malonákladový digitální tisk, knihařské, kopírovací a zakázkové tiskové práce, ruční kompletace papírenského, kosmetického, drogistického zboží a potravinových doplňků.

 • Brněnská Drutěva výrobní družstvo

  Brněnská Drutěva, výrobní družstvo

  Brněnská Drutěva, výrobní družstvo zaměstnává více než 50% zdravotně postižených pracovníků. Nabízíme potahovanou kartonáž, vysekávané obaly z kartonů, svařované obaly z PVC, zakázkovou kovovýrobu, montážní práce elektro, regulátory teploty ke kotlům, laboratorní topná hnízda, topné pásy.

 • Logo ČEGAN s.r.o.

  ČEGAN s.r.o.

  Vyrábíme stavební kování Holar, výlisky z plastických hmot, systém štěrkové stabilizace Bera Gravel Fix. Provádníme třídění dílů (sorting), opravy dílů (rework) a montáže dílů pro automobilový a elektrotechnický průmysl. Poskytujeme skladovací a logistické služby a služby komerční spisovny.

 • logo firmy MYJÓMI

  MYJÓMI družstvo invalidů

  Nabízíme ruční mytí osobních a nákladních automobilů, čištění interiérů vozidel, výrobu a kompletaci kabelových svazků, zámečnické práce, balení a kontrolu výrobků, montážní a demontážní práce, třídění odpadů, šití dětského textilu a pracovních oděvů a kooperační práce.

 • logo firmy Ponap

  PONAP s.r.o.

  Jsme zaměřeni na drobnou výrobu, kompletaci a dokončovací práce, balení, velkoobchod s kancelářskými potřebami a obalovým materiálem, autodopravu a služby.

   

1
„Přátelství je součást lidského štěstí.“ Jan Werich