Tento portál přináší největší profesní sdružení ZZP
Asociace zaměstnavatelů zdravotně postižených
Svaz českých a moravských výrobních družstev

Katalog firem

Vše A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

 • DISPO, družstvo invalidů

  Prodáváme nové i ojeté osobní a užitkové automobily značky Renault.  Nabízíme komplexní servis a prodej těchto vozů včetně oprav a testovacích jízd. Disponujeme karosářskou i lakovací dílnou.

 • Nové horizonty s.r.o.

  Poskytujeme poradenství a konzultace při zaměstnávání hendikepovaných během celé doby společné spolupráce (již od náboru, až po umístění hendikepovaného u Vás ve společnosti). Naší prioritou jsou: recruitment, konzultace, poradenství; kurzy (nejen) pro zdravotně postižené; úklidové služby.

 • OBZOR, výrobní družstvo invalidů v Praze, Michelská 4/11, 140 00 Praha 4

  OBZOR, výrobní družstvo invalidů v Praze

  OBZOR, výrobní družstvo invalidů v Praze je Váš tradiční partner v oblastech zpracování měkčeného PVC, plexiskla a novoduru, ruční kompletace zboží, malých výseků, nýtování a dělení materiálu.

 • SPEKTRA, výrobní družstvo nevidomých

  Již více než 25 let se specializujeme na vývoj, výrobu a prodej moderních elektronických kompenzačních pomůcek a při této činnosti trvale zaměstnáváme více než 50% zdravotně hendikepovaných pracovníků.

1
„Mějte dobrou náladu. Dobrá nálada vaše problémy sice nevyřeší, ale naštve tolik lidí kolem, že stojí za to si ji užít.“ Jan Werich