Tento portál přináší největší profesní sdružení ZZP
Asociace zaměstnavatelů zdravotně postižených
Svaz českých a moravských výrobních družstev

Katalog firem

Vše A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

 • Důbrava chemické výrobní družstvo - původně družstvo invalidů

  Důbrava chemické výrobní družstvo

  Nákup a prodej drogistického zboží  a ochranných pracovních prostředků: bytová chemie a kosmetika - čisticí, prací prostředky. Kartonáž - krabice, kartony, obaly. Galanterie - pracovní rukavice, dárkové a propagační předměty.

 • Integra, výrobní družstvo, Zlín, ve zkratce Integra VD Zlín

  Naše firma poskytuje bezpečnostní služby. Mezi ně je zahrnuta fyzická i elektronická ostraha a výjezdová jednotka. Vytváříme pracovní programy pro zdravotně postižené zaměstnance.

 • skleněné vánoční ozdoby, kartonáž, lisovna plastů

  IRISA, výrobní družstvo

  IRISA, výrobní družstvo je stabilní český výrobce a zaměstnavatel s dlouholetou tradicí. Výrobní program družstva IRISA se orientuje na 3 odvětví, a to skleněné vánoční ozdoby, kartonáž a lisovnu plastů.

 • Budova firmy OBZOR Zlín

  OBZOR, výrobní družstvo Zlín

  Tradiční český výrobce vačkových spínačů, domovní elektroinstalace, doplňkového příslušenství a zdravotnických potřeb. Nabízí i další služby s možností uplatnění náhradního plnění - montážní práce, kompletace výrobků, etiketování, skládaní, balení, třídění.

 • PLASTIKA a.s.

  Náročným zákazníkům z celého světa dodáváme plastové komponenty  s vysokým stupněm doprovodných služeb (návrh, výroba forem, mycí linka, logistika, testování) pro průmyslové výrobky.

1
„Žádný člověk není tak bohatý, aby mohl koupit svoji minulost.“ Oscar Wilde